22. Royal Blue
Geslacht | Hengst |
Kleur | |
Geboortedatum | 10-5-2021 |
Fokker | Hiemstra |
Fokrichting | Springen |
Afstamming | Zirocco Blue VDL x Andiamo |
Deze beloftevolle Royal Blue is een volle broer van de KWPN-goedgekeurde hengst King Blue, die met 79,5 punten werd ingeschreven en reeds op 1.30m-niveau presteert met Marco Sas. Met nakomelingen als Eddie Blue, Deep Blue Bridge S, El Rocco, Fliere Fluiter, Glamour Girl en Donjo heeft de Olympische hengst Zirocco Blue VDL zijn naam als topvererver gevestigd. Moeder Gonita slaagde met viermaal een 8 voor de IBOP en werd als driejarige geselecteerd voor de Nationale Merriekeuring. Ze is een halfzus van de internationaal 1.40m-geklasseerde Zidane (v.Silverstone) en uit deze directe moederlijn zijn ook internationale 1.50/1.60m-paarden als Santiago W (v.Calvaro Z), Zarnita (v.Namelus R), Darius (v.Warrant) en Galoubet L (v.Baloubet du Rouet) gefokt.
Zirocco Blue VDL pref |
Mr. Blue pref |
Couperus |
Acarla prest ster |
Licorne des Forets |
Voltaire pref WFFS-vrij |
Gekas des Forets |
Gonita STb elite iBOP- (spr) PROK |
Andiamo |
Animo Keur |
Taj Mahal |
Tornita Ster Preferent |
Indoctro Preferent |
Hernita Keur Preferent Prestatie |
- 1. Rodos
- 2. Real Special K
- 3. Ramses W
- 4. Reggiano
- 5. Redfort T
- 7. Chef Special
- 8. Casanova Z
- 9. Rayland
- 10. Van-Landa HZ
- 11. Cilester
- 12. Randy Newpeat JB
- 13. Royal Treasure
- 14. Rodyn
- 15. Raleva
- 16. Rebels N
- 17. Risqui Business VBD
- 18. Epona SH Z
- 19. River Rock
- 20. Mr. Red Skye Z
- 21. Revenna van Rayland
- 22. Royal Blue
- 23. Rodinho T
- 24. Royal Dream S
- 25. Ramsay T
- 26. Rockstar
- 27. Rambo K
- 28. Rolex WZ
- 29. Landine Z
- 30. Reverie H
- 31. Royal Heroicity
- 32. Rolevus
- 33. Rome
- 34. Riverdance
- 35. Rhiannon
- 36. Rosita T
- 37. Racharel WW
- 38. Riamant
- 39. Red Ruby
- 40. Rambo V.W
- 41. Royal Pomelo
- 42. Rilana
- 43. Rover
- 44. Romulus
- 45. Racket Slam
- 46. Renske
- 47. Remember Me
- 48. Ravell
- 49. Radley van de Loma BSK
- 50. Rocco Blue T