22. Royal Blue
Geslacht Hengst
Kleur
Geboortedatum 10-5-2021
Fokker Hiemstra
Fokrichting Springen
Afstamming Zirocco Blue VDL x Andiamo
Deze beloftevolle Royal Blue is een volle broer van de KWPN-goedgekeurde hengst King Blue, die met 79,5 punten werd ingeschreven en reeds op 1.30m-niveau presteert met Marco Sas. Met nakomelingen als Eddie Blue, Deep Blue Bridge S, El Rocco, Fliere Fluiter, Glamour Girl en Donjo heeft de Olympische hengst Zirocco Blue VDL zijn naam als topvererver gevestigd. Moeder Gonita slaagde met viermaal een 8 voor de IBOP en werd als driejarige geselecteerd voor de Nationale Merriekeuring. Ze is een halfzus van de internationaal 1.40m-geklasseerde Zidane (v.Silverstone) en uit deze directe moederlijn zijn ook internationale 1.50/1.60m-paarden als Santiago W (v.Calvaro Z), Zarnita (v.Namelus R), Darius (v.Warrant) en Galoubet L (v.Baloubet du Rouet) gefokt.

Zirocco Blue VDL
pref
Mr. Blue
pref
Couperus
Acarla
prest ster
Licorne des Forets
Voltaire
pref WFFS-vrij
Gekas des Forets
Gonita
STb elite iBOP- (spr) PROK
Andiamo
Animo
Keur
Taj Mahal
Tornita
Ster Preferent
Indoctro
Preferent
Hernita
Keur Preferent Prestatie